Polityka prywatności

Realizacja zamówień w sklepie internetowym.

Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego artfaktoria.pl. Zamawiając produkty w sklepie internetowym Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez sklep podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży),wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będa przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym www.artfaktoria.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.


Zakres udostępniania danych.


Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy gromadzonych danych osobowych innym osobom lub instytucjom, chyba, że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu.


Zmiany w naszej Polityce Prywatności.


Jeśli zmienimy naszą Politykę Prywatności, opublikujemy jej nową wersję w naszej witrynie WWW.
Nowa wersja stanie się obowiązująca z chwilą opublikowania. Nowa polityka będzie obowiązywała w odniesieniu do wszystkich obecnych i dotychczasowych użytkowników witryny WWW i zastąpi wszelkie wcześniejsze, niezgodne z nią polityki