O firmie

Agencja reklamowa Art Faktoria.

 
    Nasza firma powstała w 2009r. i mieściła się niedaleko Kosakowa. W naszej ofercie znajdowała się głównie odzież reklamowa. Dziś nasze biuro jest w centrum Gdyni na ul Kołłątaja, a proponowane artykuły poszerzyły się o odzież roboczą i gadżety reklamowe.
Od powstania przedsiębiorstwa ciągle się rozwijamy i poszukujemy nowych produktów, które będą spełniały Państwa oczekiwania i potrzeby.
Od samego początku przyświecała nam zasada „Traktuj innych tak jak Ty chciałbyś być traktowany” dlatego najważniejszy jest dla nas klient. To dzięki Państwu nasza firma istnieje i cały czas poszerza asortyment zdobywając co raz to nowych klientów.

To Państwa zadowolenie i satysfakcja są naszym sukcesem. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dostarczana przez nas odzież robocza, jak również odzież reklamowa była wygodna, wytrzymała i przyjazna dla skóry, a także aby nie ograniczała ruchów w trakcie pracy. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty spełniały indywidualne potrzeby każdego Klienta, ale przede wszystkim, aby wyróżniały się najwyższą jakością wykonania i gwarantowały wysoki komfort pracy. Nowoczesna stylistyka połączona z bardzo dobrą jakością, do tego trwałość i ergonomia, tym właśnie wyróżnia się oferowana przez nas odzież ochronna oraz odzież promocyjna.

Wiele firm skorzystało już z naszych usług, teraz czas na Ciebie. Sprawdź nas i przekonaj się sam, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.
 
Magdalena Chobot
     właściciel